Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wystroju wnętrz? Super! Portal Fachowo Dla Domu to miejsce dla Ciebie!

Fachowo dla domu logo

Nasze materiały powstają we współpracy z firmą Oknoplast

Oknoplast logo

Jak uszczelnić drzwi garażowe?

Zadbaj o swoje drzwi garażowe. Dlaczego to ważne? Głównie z tego powodu, że drzwi garażowe to miejsce, przez które potencjalnie może uciekać ciepło z Twojego domu. To przekłada się na konieczność dogrzewania wnętrza, więc rachunki za ogrzewanie będą znacznie wyższe.

Nieszczelna brama garażowa to różne problemy w zależności od pory roku. Jesienią do wnętrza Twojego garażu będą nawiewać liście. Co więcej, przez szczelinę w drzwiach garażowych mogą dostać się do domu insekty, czy gryzonie. Usunięcie szkodników to wiele czasu i nerwów!

Szczelne drzwi garażowe ułatwią Ci utrzymanie porządku w garażu. Przez szczelinę w drzwiach dostają się do wnętrza piasek i woda. Woda jest szczególnie niebezpieczna dla rzeczy, które znajdują się w garażu! Nie pozwól, żeby się zniszczyły!

Chcesz uszczelnić drzwi garażowe? Zacznij od ich regulacji! W większości przypadków to rozwiąże problem. W drugiej kolejności możesz zainwestować w uszczelkę, którą montuje się pod drzwiami garażowymi. Skutecznie uniemożliwi wnikanie wody czy nawiewaniu piasku. To proste rady, które znacznie poprawią Twój komfort!

checkmark

Zobacz inne rady naszych ekspertów

Skontaktuj się z nami

Jakie drzwi zewnętrze polecają nasi eksperci?

Drzwi garażowe
checkmark

Doskonałe parametry izolacji cieplnej

checkmark

Międzynarodowe certyfikaty antywłamaniowe

Pięć gwiazdek
Drzwi garażowe »
Garażowe drzwi długie
checkmark

Wiele dostępnych modeli

checkmark

Wysokie parametry izolacji akustycznej

Pięć gwiazdek
Drzwi garażowe »